אודות

אודות מלי חיימוב משרד עורכי דין ונוטריון

נעים מאד,

אני מלי חיימוב, עורכת דין ונוטריון בעלת ניסיון מקצועי רב בתחום המקרקעין על כל גווניו, לרבות מיסוי מקרקעין.

משרדי מלווה עסקאות נדל”ן רבות החל מעסקאות מכר ורכישה, ייעוץ לעניין מיסוי מקרקעין, רישום בית משותף, תכנון ובניה, התחדשות עירונית, עסקאות נדל”ן מורכבות ו- תביעות שונות במקרקעין.

בשבילי הליווי המשפטי בעסקאות מקרקעין צריך להיות המקיף והרחב יותר, כאשר הליווי מתייחס לכל היבטי העסקה החל מהרכיב החוזי ועד הרכיב המיסוי.

העיקרון המנחה אותי הוא כי כל עסקה דורשת התייחסות מקיפה מלאה וקפדנית מאחר וכל עסקה הינה שונה בתכליתה מאחרת.

לכן אני מלווה את הלקוח שלי עד הסוף שכן מבחינתי הדאגה לכל ענייניו הנוגעים לעסקה שבגינה פנה אלי, הינה חלק בלתי נפרד מעבודתי.

לאורך השנים משרדי ליווה מאות עסקאות מקרקעין בעלי היבטים מיסויים שונים, כאשר בכל עסקה דאגתי כי בכל אחת העסקאות הלקוח שלי יקבל את היחס, ההגנה והתוצאה הטובה ביותר.

הליווי המשפטי ניתן בראיה רחבה וברמה גבוהה בכל ההיבטים המרכיבים את עניינכם, וזאת על מנת להשיג את היעד הרווחי, היעיל והמהיר, תוך הקפדה על יעוץ רציף ומתן תגובה מהירה.

לקבלת ייעוץ מקצועי

מקצועיות שלנו - הצלחה שלכם!

למה לבחור בנו

מומחיות – עורכי הדין במשרדנו עוברים הכשרה מקצועית ארוכה נוסף על תואר במשפטים, ומחויבים לשמור על סטנדרטים מקצועיים ואתיים.
בנוסף המשרד מתעדכן באופן שיטתי וקבוע בפסיקות בית המשפט ומנהל מיסוי מקרקעין בכדי להיות תמיד רלוונטים, מעודכנים ולא להביא לטעויות סתמיות של חוסר ניסיון וידע.
ניסיון – אנו מנוסים בכל קשת הרחבה בנושא הנדל”ן ולוקחים בחשבון כל פעולה וכל הצהרה שאנו מגישים מטעם הלקוחות שלנו לרשויות המס מתוך הבנה כי הצהרות אלו הן קריטיות לקבלת פטור ממיסים והצהרה לא נכונה עלולה לעלות הרבה מאוד כסף.
חיסיון – משמעות הדבר היא כי כל ייעוץ משפטי שניתן לך על ידי עורך דין לא ייראה על ידי כל בית משפט או גורם אחר. מאידך, ייעוץ שניתן לך על ידי גורם שאיננו עו”ד מורשה לא יהיה חסוי.
אנו עושים הכל כדי לפתור את תיקי הלקוחות שלנו לשביעות רצונם מבלי הצורך להגיע להתדיינות בבית המשפט. אבל כאשר אנחנו צריכים לעשות את הצעד הזה, התוצאות שלנו למופת.
אנו מנוסים ומורשים ע”י לשכת עוה”ד ומשרד המשפטים. למה זה חשוב? כיום, ישנם עסקים רבים ויועצים ללא הסמכות ורישיונות לעסוק בעריכת דין המחלקים עצות וטפסים משפטיים לכל דורש. הם אינם עורכי דין מורשים ואין עליהם כל פיקוח, ועלולים לגרום לכם נזק כבד ואובדן של אלפי שקלים

עו"ד מקרקעין מוסמך

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ

נסיון מעל 16 שנים

עורך דין ונוטריון מלי חיימוב היא מקימת המשרד עם ניסיון של 16 שנה בתחום המקרקעין ובעלתי ניסיון רב במיסוי מקרקעין ועם הכרות רבה עם שלל משרדים הממשלה הנוגעים במקרקעין בין אם מיסוי והן אם בהעברת זכויות הכל בכדי להביא הצלחה מירבית בכל מקרה

הפרסים והתעודות שלנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ

שביעות רצון מובטחת

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ

מה לקוחותנו אומרים

ממליץ בחום !! גאונה במיסוי מקרקעין. תמיד חוזרת לטלפונים ועונה בהרחבה לכל שאלה. יחס משפחתי ואדיב(: תודה רבה על שירותייך🙏
Moshiko
שירות אדיב. זמינה תמיד. בקיאה מאד בתחום מיסוי מקרקעין. ממליץ לכל אחד שרוצה תשובה וטיפול אדיב ומהיר. מרוצה מאד מהשירות, תודה רבה
Kfir