03-6528601

ירושה

כך תשמרו על עתיד רצונכם : צוואות וירושות – המדריך המלא

אין אדם יודע את יומו, כיצד ידאג לשלמות המשפחה ולמניעת סכסוכי ירושה, לאחר לכתו מן העולם? אף אדם לא אוהב להרהר בימים שלאחר מותו, אך עם זאת אנו אוהבים לחשוב שיש לנו שליטה על חיינו ורוצים להאמין שתהיה לנו שליטה עליהם גם לאחר שיגיעו לקיצם

ההשקעה הרווחת בעולם ההשקעות במשק הישראלי הינו רכישת דירה, בין אם מדובר בדירה למגורים ובין אם מדובר בדירה להשקעה גרידא.

אז, מצאתם את הדירה אשר חפצתם בה, נהדר!

לפני שאתם חותמים על חוזה או זיכרון דברים ישנם כמה דברים שעליכם לדעת ולהבין.

רכישת דירה, הינה אחת העסקאות המשמעותיות ביותר בחיינו, אשר נושאת עימה השלכות עתידיות. אנו מגישים לכם מדריך לרכישת דירה, דרכו תוכלו להבין בבהירות את התהליך עצמו והמורכבות שלו.

ראשית, חשוב לי להדגיש בפניכם, כי מדובר בהליך מורכב מאד וכפי שתקראו בהמשך בהליך אשר בתוכו לא מעט סיכונים, במיוחד כאשר אינו נעשה באופן יסודי ומקצועי. בקניית דירה, קיימת חשיבות עליונה בעריכת חוזה מכר על ידי עורך דין המתמחה בליווי עסקאות מקרקעין, ובפרט המתמחה בייצוג רוכשים בחוזי מכר דירה וזאת בכדי למנוע תקלות ומצבים החושפים את הקונה או המוכר לסיכונים מיותרים. לכן אני מציעה לכם להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין אשר יטפל למענכם בעסקת הרכישה.

משרדי, מלי חיימוב משרד עורכי דין, בעל ניסיון של שנים בליווי עסקאות מקרקעין, מלווה רוכשים רבים ולוקח חלק ניכר בעסקאות החשובות ביותר בחיי לקוחותינו ומהווה שותף אמיתי עד לסיום העסקה

ירושה

עורך דין ירושה מומלץ

בחירת עורך דין ירושה מומלץ הינה חשובה ביותר בכל הנוגע להגנה על נכסים והבטחת חלוקת העיזבון של המצווה על פי רצונו. בכדי לבחור עורך דין ירושה כדאי לבדוק מספר נקודות מפתח על מנת להחליט, בתור התחלה, המלצות מבני משפחה או חברים שהיה להם ניסיון חיובי עם עורך הדין, בנוסף, כדאי לחקור את המוניטין המקצועי של עורך הדין, כמו גם הניסיון שלו. הדרך הטובה ביותר בכדי לדעת ביתר ודאות כי אכן מדובר בעורך דין מומלץ היא לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך הדין.

כיצד למצוא עורך דין ירושה מומלץ

ראשית, חשוב לחפש עורך דין בעל ניסיון בדיני ירושה. תחום משפט זה יכול להיות מורכב, ועל כן חיוני לעבוד עם עורך דין בעל הבנה עמוקה של כל הסוגיות המשפטיות המעורבות. חפשו עורך דין שטיפל בתיקים דומים לשלכם ושיש לו ניסיון של הצלחה. בחירת עורך דין ירושה מומלץ מתחילה בחיפוש עורך דין קשוב ותקשורתי. אתם רוצים לעבוד עם מישהו שיהיה זמין לענות לכל השאלות שלכם ושיעדכן אתכם לאורך כל התהליך, לכן, חפשו עורך דין שמגיב לשיחות ולאימיילים שלכם ושיש לו את הזמן להסביר את מהלך הדברים בצורה שניתן להבין בגובה העיניים. חשוב לקחת בחשבון גם את המוניטין של עורך הדין, חפשו עורך דין בעל מוניטין טוב בקהילה המשפטית עם ביקורות חיוביות מלקוחות עבר, ניתן לבדוק ביקורות ודירוגים באינטרנט או לבקש הפניות מחברים ובני משפחה.

דגשים נוספים

חשוב לקחת בחשבון את שכר הטרחה של עורך הדין, להבין את מבנה שכר הטרחה של עורך הדין ולוודא שהוא סביר ושקוף. לבסוף, כדי למצוא עורך דין ירושה מומלץ חשוב לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך הדין בטרם העסקתם, מה שייתן לכם הזדמנות לשאול שאלות ולקבל תחושה לגבי התאמת עורך הדין לצרכים שלכם. מציאת עורך הדין המתאים תוכל להבטיח את חלוקת הנכסים שלכם ליורשיהם החוקיים ומימוש רצונותיכם על פי הצוואה אותה השארתם, לכן כדאי לפנות אל עורכת הדין מלי חיימוב, אשר מטפלת בעניינים אלו באדיבות ומקצועיות.

עו"ד ירושות

עו"ד ירושות הינו עורך דין משפטי המתמחה בדיני ירושה, תכנון עיזבון ועוד. עו"ד זה ממלא תפקיד מכריע בהבטחת חלוקת נכסיו של אדם על פי צוואה המפרטת את רצונותיו, ודואג כי יקיריו יקבלו את שהובטח להם לאחר פטירתו. חלק ניכר מעיזבונו של כל אדם כולל בין היתר נכסים וקרקעות, על כן חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין לענייני מקרקעין הבקיא בכל דיני המקרקעין בכדי שתוכלו לקבל מענה שלם ומקיף בנושא ולהבטיח שמירה על הנכסים, הקרקעות וכל שאר הרכוש שלכם, והעברה חוקית לבעליהם החדשים בעתיד.

כיצד לבחור עו"ד ירושות

עו"ד ירושות מסייע בתכנון עיזבון, מדובר ביצירת תכנית מקיפה לחלוקת נכסיו של אדם לאחר פטירתו. עורך דין לענייני ירושה עובד עם לקוחותיו על מנת ליצור צוואות, נאמנויות ומסמכים משפטיים אחרים המבטיחים כי נכסיהם מחולקים בהתאם לרצונם לאחר פטירתם. עורך דין לענייני ירושה יסייע גם בהליך המשפטי של ניהול העזבון ויהווה תפקיד מכריע בניהול חלוקת הנכסים, בתשלום חובות, ופתרון כל מחלוקת שעלולה להתעורר. עורך דין לענייני ירושה מסייע בהגנת נכסי הלקוח מפני נושים והתחייבויות פוטנציאליות אחרות. על ידי יצירת נאמנויות ומבנים משפטיים אחרים המספקים שכבת הגנה לנכסים והבטחה להעברתם ליורשים החוקיים.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין

עו"ד ירושות מספק בין היתר ייעוץ והכוונה משפטית חשובים ויקרי ערך, עוזר ללקוחותיו להבין את זכויותיהם וחובותיהם המשפטיות בכל הנוגע לדיני ירושה, ומעניק סיוע בכל מחלוקת שעלולה להתעורר בנושא של ירושות, כגון התנגדות לירושה או לצוואה. עורך הדין מספק הדרכה ללקוחותיו לגבי הדרך בה עליהם לערוך בצורה מדויקת, בהירה ומקיפה את צוואתם על מנת להבטיח כי רצונותיהם אכן יתממשו וכי נכסיהם יעברו הלאה אל היורשים אותם מינו. אם אתם עומדים בפני החלטה על עריכת צוואה ומסמכי עיזבון, צרו קשר עם משרדה על עורכת הדין מלי חיימוב וקבעו פגישת ייעוץ לקבלת ליווי מקיף, מיומן, מקצועי ואדיב וסיוע לאורך כל התהליך.

עו"ד ירושות

עו"ד לענייני ירושה

כאשר באים לבחון את תפקידו הכולל של עו"ד לענייני ירושה, נמצא כי עורך דין זה ממלא תפקיד חשוב בהבטחת חלוקת נכסיו של אדם על פי רצונו לאחר פטירתו. וכמו כן, לדאוג כי יורשיו אכן יהיו מוגנים לאחר לכתו של המצווה. עם זאת, ישנן מספר סוגיות משפטיות שיכולות להתעורר במהלך עבודתו של עו"ד לענייני ירושה. חשוב לדעת כי עורך הדין שלכם ידע לגשת בצורה משפטית נכונה ומדויקת למקרה הספציפי שלכם, גם כאשר מדובר ברכוש המורכב במקרקעות ונכסי דלא ניידי.

הסוגיות המשפטיות בהם עוסק עו"ד לענייני ירושה

תפקידו של עו"ד לענייני ירושה הוא לדאוג שרצונותיו של הנפטר אכן ימומשו כנדרש כפי שכתוב בצוואה או לדאוג לחלוקת הירושה בהתאם לחוק במדינת ישראל, כאשר הדאגה במקרה זה היא קודם כל לצאצאיו של המצווה. מעבר לזאת ישנן סוגיות משפטיות המתעוררות תוך כדי כתיבה או מימוש צוואה עליהם חייב עו"ד לענייני ירושה לתת את שירותיו המקצועיים. עורך דין לענייני ירושה צריך לסייע בניהול הליך הירושה והעיזבון, לרבות הגשת המסמכים הדרושים לרשם לענייני ירושה ולבית המשפט בעת הצורך, ניהול נכסי העיזבון וחלוקת הנכסים על פי הצוואה או החוק. עורך הדין יוצר נאמנויות לניהול הנכסים של לקוחותיו בעודם בחיים. ניתן להשתמש בנאמנות כדי להגן על נכסים מפני נושים ולספק טיפול בקטינים או מוטבים עם צרכים מיוחדים.

סוגיות נוספות

עורך דין העוסק בתחום דיני מסייע גם בתכנון עיזבון באמצעות כתיבת צוואה, יצירת נאמנויות ומסמכי תכנון עיזבון אחרים. תכנון עיזבון מבטיח שנכסי הלקוחות יחולקו בהתאם לרצונם ושיקיריהם יסופקו לאחר מותם. עו"ד לענייני ירושה מייעץ לגבי השלכות המס של הורשת נכסים או העברת נכסים למוטבים. בישראל, מוטל בדרך כלל מס ירושה מעיזבון הנפטר, ושיעור המס תלוי בשווי העיזבון וביחסים בין הנפטר למוטבים. בכדי לנהל נכון את עיזבון הירושה, צריך להקדים ולעשות את הצעדים הנכונים. זאת בעזרת עורך דין המתמצא בכל העניינים והסוגיות הנידונות לתחום ירושה, ויותר מכך כאשר מדובר בירושה בה נכללים נכסים וקרקעות. עורכת הדין מלי חיימוב תספק לכם את כל המידע הדרוש והשירות המשפטי הנכון בעניינים אלו, פנו אליה עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ.

עו"ד לענייני ירושה

זקוקים לייעוץ מקצועי?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

דיני עבודה

מרגישים מנוצלים בעבודה? זה הזמן לדעת מהן זכויותכם ולדרוש אותן בעבור רובנו העבודה היא חיינו. על מנת לדאוג לכלכל עצמנו ואף את משפחתנו אנו נעבוד

קרא עוד »

שירותי נוטריון

משרדינו מעניק שירותי נוטריון במקצועיות, במהירות וביעילות במשרדנו ובבית הלקוח: יפוי כח נוטריוני ואימות חתימה נוטריוני על יפוי כח ועל כל מסמך אחר אישור נוטריוני

קרא עוד »

ליווי קבלנים

ליווי יזמים וקבלנים – תמ"א 38 ברוב המקרים, בעלי דירות שמעוניינים בתמ"א, יעדיפו להעביר את הפרויקט ליזם חיצוני שישפץ את הבניין ואילו כתמורה לכך מעבירים

קרא עוד »
דילוג לתוכן